Pracovní stůl Thomas - PRODÁNO !!!

PRODÁNO

 

Také Vás to příliš nebaví v práci? Také znáte tu úlevu, když Vám „padla“? Ten pocit, kdy přijdete domů po šichtě, můžete se uvelebit s čistou hlavou na gauči k televizi, otevřít brambůrky, pivo a pustit si sportovní přenos?

Jestliže jsou Vaše odpovědi ANO, tak si, prosím, neobjednávejte psací stůl Thomas. Není totiž pro Vás.

Thomas je pracovní stůl pro dříče. Thomas je pro toho, kdo nepracuje primárně pro peníze, ale protože zkrátka musí, protože chce, protože to potřebuje. Pro toho, kdo udělá vždy maximum, ale ve výsledku není stoprocentně spokojený, protože ví, že šlo udělat o kousíček víc. Vždycky jde udělat o kousíček víc. Pro toho, kdo nechce být neviditelný. Pro toho, kdo hýbe děním. Pro toho, kdo se nebojí převzít iniciativu. Pro toho, kdo chce, aby po něm něco zůstalo. Pro toho, kdo si jde za svým. Pro toho, kdo se nebojí psát dějiny. Pro toho nejlepšího z nás.

Cítíte se na Thomase?

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Momentálně nedostupné
Kód: 123
Značka: STEELIN
1 Kč
Kategorie: Original

Třicetikilový designový ocelový stůl s masivní pěticentimetrovou rovinatou (bez protažení – viz foto) jasanovou deskou.  Praskliny v desce nejsou nikterak tmeleny, vše, co příroda chtěla, zůstalo ponecháno. Deska má úžasnou kresbu.

Stůl lze umístit jak ke stěně, tak i do prostoru. Stavitelné nožičky umožňují  jednak případné vyrovnání podlahy, ale také změnu výšky od 71-74 cm.  Rozměry desky cca 40 (až 50) x140cm (přední strana přírodní).

Zpět do obchodu